x

Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Rita, była więźniarka skazana za zabójstwo męża, wychodzi na wolność. Trafia do lombardu w poszukiwaniu telefonu i jakiegoś upominku dla nastoletniej córki, Ilony. Andżelika proponuje bransoletkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Rita, była więźniarka skazana za zabójstwo męża, wychodzi na wolność. Trafia do lombardu w poszukiwaniu telefonu i jakiegoś upominku dla nastoletniej córki, Ilony. Andżelika proponuje niedrogą bransoletkę. Rita udaje się do domu teściowej, z którą mieszka jej córka. Ta jednak nie zamierza wpuścić jej do środka. Rozpętuje się karczemna awantura. Rita nie ustaje w wysiłkach, by spotkać się z Iloną i wyjaśnić, dlaczego dopuściła się zabójstwa. Andżelika jest niezadowolona, ponieważ Olga ciągle wyraża swoje zdanie na temat wychowywania obu dziewczynek. Pewnego dnia była partnerka Mariusza przychodzi nawet do lombardu, by z nią porozmawiać. Poszukujący pracy klaun proponuje swoje usługi - jest gotów roznosić ulotki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także