Lombard. Życie pod zastaw (36)

Lombard. Życie pod zastaw (36)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
W skrócie:Sąsiadka Andżeliki kradnie akordeon należący do romskiego muzyka. Miał on zawał, gdy grał na jej podwórku. Instrument trafia do lombardu. Kazimierz drze wymówienie poszkodowanego pracownika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Sąsiadka Andżeliki kradnie akordeon należący do romskiego muzyka, który miał zawał, grając na jej podwórku. Instrument trafia do lombardu. Lolek leży w szpitalu po przebytej operacji. Jest w śpiączce. Do sklepu przychodzi Ziutek. Przynosi manekina, którego zamierza zastawić. Kiedy dowiaduje się o tym, co spotkało Lolka, deklaruje, że wypije za jego zdrowie. Kazimierz drze wymówienie poszkodowanego pracownika. Mariusz zauważa pod lombardem Nikę. Ojciec przegląda jej wiadomości. W ten sposób odkrywa, że partner dziewczyny ją zdradza. Mówi o wszystkim Marcie.

Występują (pokaż wszystkich)