Lombard. Życie pod zastaw 5 (250)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (250)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Sprzątaczka Natalska znajduje zatrudnienie u dobrze sytuowanej Rzewińskiej. Pewnego dnia z domu bogaczki znika kolia. Podejrzenia padają na męża Natalskiej, który właśnie wyszedł z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 5 lipca
wczoraj
21:55 TV Puls 2 (z napisami)
piątek, 10 lipca
za 4 dni
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Sprzątaczka Natalska znajduje zatrudnienie u dobrze sytuowanej Rzewińskiej. Pewnego dnia z jej domu znika kosztowna kolia. W tym samym czasie z więzienia wychodzi mąż Natalskiej. Między tymi sprawami może istnieć związek. Andżelika znajduje w pobliżu lombardu nieprzytomnego Mariusza, który wygląda jak ofiara napadu. Tymczasem były trener kitesurfingu zastawia w zakładzie latawiec człowieka, który zmarł w wypadku. W domu Ziutka i Grażyny zjawia się kontrola z opieki społecznej. Pracownica MOPS-u szuka uchybień. W sprawę angażuje się Kazimierz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także