Lombard. Życie pod zastaw 5 (244)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (244)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Do rodziny Wicików przybywa nieoczekiwanie wuj z Ameryki, który przez długi czas milczał. Przed laty wysłał do Polski dużo pieniędzy z okazji narodzin dziecka. Chciwy Wicik ma pewien plan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 listopada
dziś
21:00 TV Puls 2 (z napisami)
czwartek, 21 listopada
jutro
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do rodziny Wicików przybywa nieoczekiwanie wuj z Ameryki, który przez długi czas milczał. Szczodry wuj przed laty wysłał do Polski dużo pieniędzy z okazji narodzin dziecka, więc Wicik teraz wykorzystał jego naiwność i wymyślił narodziny kolejnego potomka - tym razem chłopca. W lombardzie zjawia się influencerka, która chce opowiedzieć na swoim blogu o tej wizycie, jednak Kazimierz nie wyraża na to zgody. Dziewczyna jest wściekła. Tłumacząc się nawałem obowiązków, Beton wraca z pracy coraz później.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także