Lombard. Życie pod zastaw 5 (243)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (243)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Jarek biega w półmaratonach, które wygrywają biegacze z Kenii. Mężczyzna, by ich pokonać, chce sięgąć po wspomagacze. Do lombardu przychodzi Zefel. Postanawia spróbować sił jako aktor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 17 listopada
za 3 dni
19:00 TV Puls 2 (z napisami)
wtorek, 19 listopada
za 5 dni
21:00 TV Puls 2 (z napisami)
środa, 20 listopada
za 6 dni
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Wysportowany Jarek biega w amatorskich półmaratonach, które zawsze wygrywają biegacze z Kenii. Mężczyzna chce ich pokonać i wpada na pomysł, jak to osiągnąć. Planuje sięgnąć po wspomagacze. Do lombardu przychodzi Zefel, który przebywa w mieście po pogrzebie kolegi i planuje sprawdzić się w castingu do filmu. Sądzi, że ma duże szanse na dostanie roli. Mariusz chce wytłumaczyć się Andżelice z pocałunku z Justyną, ale nie ma okazji, ponieważ Andżelika otrzymuje wiadomość, która ją oszołamia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także