Lombard. Życie pod zastaw 5 (241)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (241)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Stanisław traci dwa palce w stolarni. Nie jest ubezpieczony, musi jednak przerwać pracę, co wiąże się z problemami finansowymi. Szef nie chce mu pomóc. Andżelika nie zamierza spotykać się z Mariuszem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 listopada
jutro
21:00 TV Puls 2 (z napisami)
poniedziałek, 18 listopada
za 4 dni
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Stanisław Wróbel traci dwa palce w wyniku wypadku podczas pracy w stolarni. Nie jest ubezpieczony, musi jednak przerwać pracę, co wiąże się z poważnymi problemami finansowymi. Właściciel stolarni nie chce mu pomóc. Andżelika nie chce spotykać się z Mariuszem, ponieważ uważa, że ma nowy romans. Ziutek przychodzi do Kazimierza z prośbą o wsparcie w sprawie konfliktu o wnuczkę Inez. Jej dziadkowie, Izdebscy, walczą o przyznanie opieki. Walka jest nierówna. Wacek tęskni za Jowitką. Przypomina mu o niej wiele przedmiotów, więc ten postanawia się ich pozbyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także