Lombard. Życie pod zastaw 5 (221)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (221)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Bartek przygotowuje się do walki w zawodach bokserskich z byłym mistrzem Polski. Jego trener twierdzi, że Bartka łatwo wyprowadzić z równowagi. Agresja chłopaka nie podoba się również jego partnerce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 29 maja
za 3 dni
21:00 TV Puls 2 (z napisami)
niedziela, 31 maja
za 5 dni
18:00 TV Puls 2 (z napisami)
środa, 3 czerwca
za 8 dni
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Bartek ma dwadzieścia pięć lat i wywodzi się z ubogiej rodziny. Marzy o lepszym życiu. Przygotowuje się do walki w zawodach bokserskich z byłym mistrzem Polski, jednak jego trener twierdzi, że Bartka zbyt łatwo wyprowadzić z równowagi. Agresja chłopaka nie podoba się również jego partnerce, która wolałaby, aby zrezygnował z kariery bokserskiej. Stawia mu ultimatum - albo ona, albo boks. Do zakładu przychodzi sprzedawca perfum. Jest zaskoczony zachowaniem Adka. Patrycja wspomina Ryżego. Zastanawia się też nad zawartością koperty od Krawca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także