Lombard. Życie pod zastaw 5 (220)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (220)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Basia porzuca narzeczonego. Mężczyzna jest zaszokowany. Sprawa robi się jeszcze mniej zrozumiała, gdy podczas wizyty w lombardzie natrafia na pierścionek zaręczynowy, który podarował dziewczynie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 29 maja
za 3 dni
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Basia porzuca swojego narzeczonego. Mężczyzna jest zaszokowany, bo nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Sprawa robi się jeszcze mniej zrozumiała, gdy podczas wizyty w lombardzie natrafia na pierścionek zaręczynowy, który podarował dziewczynie. Tymczasem Danuta jest świadkiem napadu rabunkowego na jej dom. Zauważa, że złodziej wyniósł z budynku obraz. Kobieta alarmuje policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także