Lombard. Życie pod zastaw 5 (216)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (216)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Straż miejska odholowuje samochód, który należy do niepełnosprawnej 60-latki. Do Ziutka oraz Grażyny przyjeżdża córka z wnuczką, Inez. Niebawem rodzina otrzymuje tragiczną wiadomość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 26 lutego
jutro
20:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Atrakcyjna 33-letnia Nika pracuje w liniach lotniczych. Ma trzech "narzeczonych", których poznała na portalu randkowym: metroseksualnego Marka, młodego studenta Piotrka i Bogumiła, który jest maminsynkiem. Żaden z nich do końca nie odpowiada kobiecie. Przed lombardem poznaje mężczyznę, który może być tym jedynym. Straż miejska odholowuje zaparkowany przed przychodnią samochód, który należy do niepełnosprawnej 60-latki. Kobieta miała pecha, bo strażnicy przeoczyli pewien ważny szczegół. Do Ziutka i Grażyny przyjeżdża córka z wnuczką, Inez. Niebawem rodzina otrzymuje tragiczną wiadomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także