Lombard. Życie pod zastaw 5 (215)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (215)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kuciński
W skrócie:Pięćdziesięcioletnia Katarzyna podczas wycieczki do Egiptu poznała młodego Ahmeda. Przyjechał on z nią do Polski. Córka kobiety sądzi, że zależy mu tylko na pieniądzach matki. Oskarża go o kradzież.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 lutego
jutro
21:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Pięćdziesięcioletnia Katarzyna jest korpulentną wdową. Podczas wycieczki do Egiptu poznała młodszego od siebie Ahmeda. Egipcjanin przyjechał z nią do Polski. Córka kobiety, Iga, sprzeciwia się ponownemu ślubowi swojej matki. Sądzi, że Ahmedowi zależy tylko na pieniądzach Katarzyny. Dziewczyna oskarża go też o kradzież łańcuszka. Ujejski chce sprzedać w lombardzie dmuchany banan, którym przewoził pasażerów, ciągnąc ich za motorówką. Mężczyzna stracił uprawnienia do swojej łodzi, ponieważ kierował nią po pijanemu. Maciek pociesza Weronikę po oblaniu egzaminu. Wspólnie wychodzą na miasto.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także