Lombard. Życie pod zastaw 4 (196)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (196)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:W domu Barskich trwają przygotowania do ślubu Adka i Patrycji. Lombard jest tego dnia zamknięty, ale Kazimierz odbiera telefon od Kantorskiego, który chce zastawić wysokiej klasy samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

W domu Barskich trwają przygotowania do ślubu Adka i Patrycji. Lombard jest tego dnia zamknięty, ale Kazimierz odbiera telefon od Kantorskiego, dawnego klienta, który chce zastawić wysokiej klasy samochód. Ktoś dzwoni do drzwi mieszkania Andżeliki. Kobieta spodziewa się, że to Marysia wróciła wcześniej do domu po nocowaniu w szkole. Jednak to nie jej córka pojawia się na progu. Z kolei policja łapie szajkę złodziei. W telefonie jednego z nich, Krakersa, funkcjonariusze znajdują namiar na "Ryżego2". Podejrzewają, że Ryży wrócił do miasta i zamierza się pojawić na ślubie Patrycji i Adka. W Urzędzie Stanu Cywilnego jest na czas tylko Lolek. Państwo młodzi, Andżelika i rodzice Adka docierają spóźnieni. Po ceremonii wszystkich czeka duże zdziwienie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)