Lombard. Życie pod zastaw 4 (190)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (190)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Filip, adoptowany syn Koniecznych, przyłapuje przybraną matkę na romansie z kolegą z pracy, Majakiem. W odwecie niszczy mężczyźnie samochód. Policjanci pojawiają się u Koniecznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Filip, adoptowany syn małżeństwa Koniecznych, przyłapuje przybraną matkę na romansie z kolegą z pracy, Majakiem. W odwecie niszczy mężczyźnie samochód. Policja szybko odnajduje sprawcę i funkcjonariusze pojawiają się w mieszkaniu Koniecznych. Dla rodziny będzie to ciężka próba. Zbankrutował bank spółdzielczy, w którym pan Staszek ulokował swoje pieniądze. Wierzyciele banku dążą do egzekucji komorniczej należnych im środków od niego i innych emerytów. Mariusz postanawia pomóc starszemu mężczyźnie. Wspiera też Andżelikę w codziennych problemach. Oboje mają okazję zbliżyć się do siebie. Z kolei Jacek jedzie na akcję z Ryżym.

Występują (pokaż wszystkich)