Lombard. Życie pod zastaw 4 (186)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (186)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Daria jest influencerką, prowadzi bloga na temat rodzicielstwa, w którym opisuje i fotografuje życie kilkuletniej córki. Dziewczynkę męczą sesje zdjęciowe, a jej ojciec potępia dzialania byłej żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Daria jest internetową influencerką, prowadzi bloga na temat rodzicielstwa, w którym opisuje i fotografuje życie swojej kilkuletniej córki Mii. Dziewczynkę męczą nieustanne sesje zdjęciowe, a Sławek, jej ojciec, potępia działalność byłej żony. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, że Mię boli rączka. Daria jednak ignoruje tę wiadomość, ponieważ sława jest dla niej ważniejsza niż zdrowie dziecka. W sprawę angażuje się Adek. Wiktor zastawia w lombardzie cenne figurki odziedziczone po ojcu. Kryją one pewien sekret, co budzi zainteresowanie Janusza, brata Wiktora. Kornelia ma problemy z Koryntem, a Maciek z Weroniką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)