Lombard. Życie pod zastaw 4 (153)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (153)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Rolnik Edmund oddawał plony zaprzyjaźnionej jadłodajni. Urząd skarbowy dopatrzył się nieścisłości w jego działaniach. Mężczyzna musi zapłacić karę. Wraz z żoną zastawia część rzeczy w komisie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Rolnik Edmund od lat oddawał plony zaprzyjaźnionej jadłodajni dla bezdomnych, prowadzonej przez księdza. Urząd skarbowy dopatrzył się nieścisłości w jego działaniach i prawomocnym wyrokiem sądu mężczyzna musi zapłacić wysoką karę. By spłacić należność wraz z żoną Marią, zastawiają część rzeczy w komisie. Po resztę przychodzi komornik w towarzystwie policji. Zdesperowany mężczyzna zrywa zabezpieczenia i samowolnie wynosi rzeczy do lombardu. Tymczasem do punktu skupu przychodzi zamożny biznesmen Mieczysław. Chce sprzedać ekskluzywne przedmioty, gdyż twierdzi, że mu się znudziły. Tuż po nim przychodzi jego młodsza o dwadzieścia lat żona Dżesika. Zamierza wykupić rzeczy przyniesione przez mężczyznę. Tymczasem związek Beni i Betona wchodzi w nową fazę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także