Lombard. Życie pod zastaw 4 (151)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (151)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Miron, który trenuje taekwondo, przygotowuje się do startu w mistrzostwach. Na treningu doznaje kontuzji. Nadzieją jest leczenie w prywatnej klinice. Niestety koszt operacji jest bardzo duży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Miron, który trenuje Taekwondo, przygotowuje się do startu w mistrzostwach Europy. Na treningu doznaje poważnej kontuzji. Nadzieją jest leczenie w prywatnej klinice. Niestety koszt operacji jest bardzo duży. Chłopakowi i jego rodzinie ktoś niespodziewanie oferuje finansową pomoc. Do komisu przychodzi klient, który chce sprzedać designerskie naczynia należące do syna. Jest pewny, że przyniósł oryginalny wazon, tymczasem przedmiot okazuje się przeznaczony do innych celów, niż trzymanie w nim kwiatków. Adek nie wierzy Patrycji, uważa, że fakt, że odwiedziła go w lombardzie, tuż po tym, jak wyszedł z niego Ryży, nie był przypadkowy.

Występują (pokaż wszystkich)