Lombard. Życie pod zastaw 4 (149)

Lombard. Życie pod zastaw 4 (149)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Łucja, samotna matka z dwójką dzieci, została wybrana do programu, w którym remontuje się domy uczestników. Podczas pierwszej kolacji w nowym domu nagle gaśnie światło. Kobieta prosi o pomoc sąsiada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Łucja, samotna matka z dwójką dzieci, została wybrana do programu telewizyjnego, w którym remontuje się domy uczestników. Podczas pierwszej wspólnej kolacji w nowym domu nagle gaśnie światło. Kobieta prosi o pomoc sąsiada, Bogusława, który mówi, że spaliła się skrzynka elektryczna i wycenia naprawę na tysiąc złotych. Za źle podłączoną instalację oskarża ekipę remontową z programu. Łucja, by mieć znów w domu prąd, zastawia w komisie laptop, który dostała w programie. Rano dochodzi do kolejnej awarii zagrażającej życiu domowników. Tymczasem żona Bogusław oskarża go o uwodzenie sąsiadki. Do lombardu przychodzi grupa studentów, którzy szukają prezentu na parapetówkę. Znaleźli dwie interesujące rzeczy. Niestety od razu mogą kupić tylko jeden. Jacek całuje się z Olgą. Świadkiem tego jest jego córka Marysia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także