Lombard. Życie pod zastaw 3 (97)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (97)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Dziewięcioletni Alan dowiaduje się o planowanym rozwodzie rodziców. Aby ratować ich małżeństwo, chłopiec postanawia zastawić w lombardzie swoją elektryczną deskorolkę. Nie jest to jednak możliwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 lutego
dziś
10:00 TV Puls (z napisami)
niedziela, 28 lutego
jutro
2:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

9-letni Alan dowiaduje się o planowanym rozwodzie rodziców. Zrozpaczony chłopak chce ratować ich małżeństwo, więc postanawia zastawić w lombardzie swoją elektryczną deskorolkę. Adek i Marzena nie mogą przyjąć zastawu od osoby niepełnoletniej. Chłopak postanawia więc poszukać innego sposobu na pogodzenie rodziców. Przy okazji pracownicy lombardu poznają ważne fakty z życia rodziny. W punkcie skupu pojawia się również Regina, która chce odebrać zastawiony wcześniej zegarek. Sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje. Adek dostaje przesyłkę od Ryżego. Ma ją przekazać Patrycji. Przy okazji chłopak zyskuje wiele cennych informacji na temat dziewczyny. Postanawia podjąć ważną decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także