Lombard. Życie pod zastaw 3 (144)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (144)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Znany młody vloger rozdaje różne przedmioty koło lombardu. Mariusz ratuje go przed chuliganami. Wówczas lombard staje się sławny. Mariuszowi jednak nie podoba się ten rodzaj rozgłosu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Vloger o pseudonimie "Polski Szlachcic" w swoich filmikach udziela porad jak przy niewielkim wysiłku zdobyć wszystko. Chłopak zarabia krocie, żerując na naiwności młodych ludzi. Pewnego dnia postanawia we właściwy sobie sposób uszczęśliwić potrzebujących. Udaje się przed lombard, gdzie rozdaje przechodniom na chybił trafił różne gadżety. Ci, którzy brali prezenty, od razu przychodzą do lombardu i je sprzedają. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni, z faktu, że nie mogą sobie wybrać podarków. Tymczasem do komisu przychodzi Olga, która chce zabrać Mariusza na zakupy, gdyż uważa, że to już najwyższa pora przygotować się do ślubu. Do firmy przybywa też Przecławski z synem Jaśkiem. Niesie pod pachą elektryczną hulajnogę. Mimo że jest to komunijny prezent dziecka, ojciec chce sprzedać pojazd, ponieważ mały robi szkody. On jednak nie przyznaje się do winy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)