Lombard. Życie pod zastaw 3 (142)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (142)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:W komisie zjawia się mężczyzna, który chce zastawić samochód. Niespodziewanie zauważa tam obraz, który zniknął z jego domu w czasie powodzi. Lolek próbuje dowiedzieć się, jak dzieło do nich trafiło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

W komisie zjawia się Wilczyński, który chce zastawić cenny obraz z dwudziestolecia międzywojennego - "Sen dziewczynki" słynnej malarki Tatiany Leniwskiej. Wkrótce w firmie pojawia się Michalski, by sprzedać samochód. Potrzebuje pieniędzy na remont poniemieckiej willi, w której mieszka z żoną. W czasie wypełniania dokumentów klient rozpoznaje dzieło wiszące na ścianie biura. Twierdzi, że obraz należy do niego. Przekazuje informację, która jest dowodem na to, że mówi prawdę. W lombardzie zjawia się Grażyna ze skrzynką narzędziową Ziutka, który złamał nogę w czasie pobytu zarobkowego w Anglii i jeździ na wózku. Niedługo później zjawia się Rolecki. Na prośbę Ziutka próbuje odzyskać narzędzia i przede wszystkim skrzynkę. Benia chce wydzierżawić ziemię po ojcu, która leży odłogiem. Roman się nie zgadza. Dochodzi między nimi do kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)