Lombard. Życie pod zastaw 3 (138)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (138)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Łukasz Łukasik
W skrócie:Dziewczyna, która okradła swoich rodziców, chce sprzedać wszystko, co ma. Okazuje się, że trafiła w sidła sekty. Jej opiekunowie zgłaszają sprawę na policję. Chcą, by guru został aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

30-letni Błażej wraca z Norwegii. Udało mu się tam zarobić pieniądze na mieszkanie. Zadowolony chłopak podczas kolacji z rodzicami swojej dziewczyny Renaty prosi ich o jej rękę. Ta jednak odrzuca oświadczyny i jest agresywna w stosunku do wszystkich. Kolejnego dnia oświadcza, że chce się wyprowadzić z domu. Do komisu przychodzi Mikruta, szczudlarz, który chce zastawić monocykl. Twierdzi, że jest artystą ulicznym i to jego sprzęt. Następnego dnia pojawia się Szymański ze szczudłami, które chce sprzedać. Tymczasem Jacek próbuje już chodzić bez kul. Mariusz przywozi mu hantle do ćwiczeń. Gdy rekonwalescent wychodzi na miasto, spotyka dawnego znajomego z czasów przestępczych. Pracuje on dla Kielaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)