Lombard. Życie pod zastaw 3 (137)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (137)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Pewien mężczyzna zabiera na szosie przestraszoną dziewczynę. Okazuje się, że uciekła ona z agencji towarzyskiej. Gangsterzy szukają kobiety. Podążając jej śladami, trafiają do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Pewien mężczyzna zabiera na szosie urodziwą, przestraszoną dziewczynę. Okazuje się, że uciekła ona z agencji towarzyskiej. Niebezpieczni gangsterzy szukają swojej ofiary. Podążając jej śladami, trafiają do lombardu. Wkrótce policja przejmuje komputer przestępców i odkrywa prawdę na temat nieobecności Patrycji. Tymczasem do komisu przychodzi Kornecki, który chce zastawić sprzęt i piankę do nurkowania. Maciek zachwyca się przedmiotami oraz pełnym przygód życiem klienta. W firmie zjawia się także Kornelia, która tłumaczy Maćkowi, że powinna podjąć pracę w drugiej filii lombardu i mieć rękę na pulsie. Adek postanawia zapomnieć o Patrycji. Wraca do formy w podrywaniu dziewczyn. Jedną z nich, Violę, poznaje, gdy spaceruje z synkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)