Lombard. Życie pod zastaw 3 (135)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (135)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:70-letnia Bożena jest właścicielką zakładu fotograficznego. Jest w nim coraz mniej klientów i starsza pani popada w kłopoty finansowe. Postanawia sprzedać w lombardzie swój sprzęt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

70-letnia Bożena jest fotografką i właścicielką najstarszego zakładu fotograficznego w mieście. Jej salon nie wykorzystuje nowoczesnych technik, dlatego jest w nim coraz mniej klientów i starsza pani popada w kłopoty finansowe. Gdy nachodzi ją komornik, postanawia sprzedać w lombardzie cały swój sprzęt. Urzędnik pojawia się w jej firmie. Twierdzi, że nie miała prawa sprzedać wyposażenia, gdyż decyzją sądu już nie była jego właścicielką. Decyduje się zająć jej rzeczy osobiste. Kolejną klientką komisu jest nawiedzona feministka Zuzanna, która sprzedaje w geście protestu pralkę. Nie chce więcej prać majtek i skarpetek męża. Namawia Andżelikę na udział w spotkaniu Frontu Wyzwolenia Kobiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)