Lombard. Życie pod zastaw 3 (130)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (130)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Mirka wygrała walkę z rakiem piersi. Musiała przejść mastektomię. Postanawia zafundować sobie rekonstrukcję piersi. W lombardzie pojawia się lalkarz i brzuchomówca. Zastawia dwie marionetki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Mirka niedawno wygrała walkę z rakiem piersi. Nie potrafi jednak zaakceptować swojego ciała po mastektomii. Postanawia zafundować sobie rekonstrukcję piersi, czemu sprzeciwia się jej mąż Borys. Zmotywowana Mirka próbuje zdobyć pieniądze na operację. W lombardzie pojawia się Paweł, lalkarz i brzuchomówca, który zastawia dwie marionetki. Lolek sądzi, że mogą być one wykonane przez znanego włoskiego rzeźbiarza. Znajomość Beni i Hoffera kwitnie. Mężczyzna chce pokazać, jak bardzo zależy mu na wybrance. Udaje się do jej rodzinnego domu z kwiatami dla Zenobii. Przy okazji Roman postanawia poznać bliżej przyszłego szwagra i upija go do nieprzytomności.

Występują (pokaż wszystkich)