x

Lombard. Życie pod zastaw 3 (126)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Łukasz Łukasik
W skrócie:Jarek musi zdobyć pieniądze na naprawę auta. W lombardzie pojawia się Romek, który sprzedaje przedmioty żony. Twierdzi, że zagracają one mieszkanie. Mariusz podejrzewa, że Olga coś przed nim ukrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego (Zbigniew Barski), jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Jego podwładni muszą mierzyć się z różnymi problemami. Do wyceny trafiają rozmaite przedmioty, jednak nie każdy klient ma uczciwe zamiary.

W tym odcinku

Jarek i Gawron często w nocy ścigają się ze sobą. Ich zwariowaną jazdę obserwuje świadek, który spisuje numery rejestracyjne. Nazajutrz obok auta pojawia się policja, która zabiera Jarkowi dowód rejestracyjny i nakazuje wymienić zbyt głośny tłumik. Mężczyzna musi zdobyć pieniądze na naprawę auta. W lombardzie pojawia się Romek, który sprzedaje przedmioty żony. Według niego zagracają one mieszkanie. Chwilę później pojawia się w firmie kobieta, która chce sprzedać rzeczy męża. Mariusz podejrzewa, że Olga coś przed nim ukrywa. Postanawia ją śledzić po pracy.

Występują (pokaż wszystkich)