Lombard. Życie pod zastaw 3 (125)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (125)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Marianna, wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym, dowiaduje się, że biologiczni rodzice Stasia postanowili go odzyskać. Decyduje się wcielić w życie swój plan z udziałem Kazimierza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Marianna, 45-letnia położna i wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym, przychodzi przytulać dzieci czekające na adopcję. Mały Staś jest szczególnie bliski jej sercu. Biologiczni rodzice chłopca postanowili go odzyskać. Marianna doznaje wstrząsu i postanawia jak najszybciej wcielić w życie swój plan. Kazimierz odegra w nim pewną rolę. Tymczasem w jego lombardzie pojawia się magik, który już kiedyś był klientem firmy. Tym razem ma do zastawienia vana, którym miał jeździć w trasy. Niestety Patrycja wciąż nie wróciła, ale Adek wciąż o niej myśli. Maćka odwiedza dawno niewidziana matka - Kornelia. Kobieta przyleciała do Polski po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych. Jej nadopiekuńczość od razu daje się synowi we znaki.

Występują (pokaż wszystkich)