Lombard. Życie pod zastaw 3 (124)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (124)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Daniel został zwolniony ze szkoły. Nie chcąc stresować żony, udaje, że chodzi do pracy. Musi znaleźć pomysł, by zdobyć gotówkę. Do lombardu przychodzi policjant i zastawia laptopa swojego syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Daniel, nauczyciel języka polskiego jest ojcem dwójki dzieci i wraz z żoną spodziewa się trzeciego maleństwa. Niestety z powodu redukcji etatów został zwolniony ze szkoły. Nie chcąc stresować ciężarnej żony, codziennie udaje, że wychodzi do pracy. Musi jednak szybko znaleźć pomysł, by zdobyć zastrzyk gotówki. Tymczasem do lombardu przychodzi policjant i zastawia laptopa swojego syna Krzysia, gdyż ten zbyt dużo czasu poświęca na granie. Na drugi dzień w komisie pojawia się zawiedziony syn, który chce odebrać komputer. Twierdzi, że ojciec mu go ukradł. Na znak protestu, chłopiec przypina się kajdankami do stojącego w lombardzie motocykla. Hofer, gdy widzi Benię od razu się zakochuje. Nazywa ją Venus z Willendorfu i składa jej propozycję nie do odrzucenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także