Lombard. Życie pod zastaw 3 (121)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (121)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Bogumił chce upamiętnić miejsce kaźni swojego ojca pomnikiem. Niestety nie ma pieniędzy. Adek dostaje bilety na galę MMA. Do lombardu przychodzi kobieta, która chce zastawić piłę mechaniczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Bogumił mieszka z synem Kostkiem i jego żoną Elżunią. Pewnego dnia dowiaduje się o odnalezieniu przez archeologów IPN zapomnianych grobów partyzanckich z okresu II wojny światowej. Podejrzewa, że może to być mogiła, w której miał spoczywać jego ojciec. Wzruszony odkryciem, postanawia upamiętnić miejsce kaźni odpowiednim pomnikiem. Niestety swoje oszczędności przekazał wcześniej synowi na zakup mieszkania. Adek dostaje od Kini bilety na galę MMA. Nie ma z kim zostawić Sebastiana, więc prosi o przysługę Lolka. Gdy ten siedzi z dzieckiem, do mieszkania przychodzi niezapowiedziany gość. Do lombardu przychodzi elegancka pani, która chce zastawić piłę mechaniczną. Jej mąż jest muzykiem, ale uwielbia też majsterkować. Kobieta chce go przekonać, że to niebezpieczne dla niego zajęcie.

Występują (pokaż wszystkich)