Lombard. Życie pod zastaw 3 (119)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (119)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Starsza pani chce kupić prezent przyjaciółce, która pisze wiersze. Maciek pokazuje wieczne pióro. Okazuje się, że kobieta zna przedmiot. Dała go przed laty Stanisławowi, z którym miała romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Marek spaceruje po ulicy z Anitą, która jest w zaawansowanej ciąży. Idą objęci, szczęśliwi i zakochani. Widzi to zdradzona małżonka mężczyzny. Policja prowadzi poszukiwania zaginionej Patrycji. Przesłuchiwany jest też Ryży. Beton i Darek podejrzewają, że to on, mimo iż siedzi za kratami, maczał palce w zniknięciu dziewczyny. Tymczasem do lombardu przychodzi starsza dystyngowana pani. Chce kupić prezent swojej przyjaciółce, która zaczęła pisać wiersze. Maciek pokazuje jej wieczne pióro. Okazuje się, że kobieta zna przedmiot. Dała je przed laty przyjacielowi o imieniu Stanisław, z którym miała romans. Oprócz niej, do lombardu przychodzą jej trzy koleżanki. One także miały bliskie kontakty ze Stanisławem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)