Lombard. Życie pod zastaw 18 (971)

serial obyczajowy Polska 2026   od 12 lat
Występują:Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Marcin Borchardt
W skrócie:Klientka szuka prezentu dla partnera z kursu tanecznego. Uważa, że między nimi iskrzy. Beton wraca do domu po skomplikowanej akcji. Guru składa Andżelice propozycję udziału w duchowym wyjeździe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 27 marca
za 13 dni
19:00 TV Puls

Opis

W lombardzie na Cichej tętni życiem - klienci pojawiają się tu z rozmaitymi przedmiotami, takimi jak skaner kieszonkowy, samowar czy lampa kolejowa, każdy kryje własną historię. Tymczasem Nano (Teodor Gonera) zmaga się z komplikacjami w życiu prywatnym. W jego życiu kręcą się Vanessa i Natalia, różniące się znacznie wiekiem. Obie mają niejasne zamiary wobec niego. Do zespołu pracowników lombardu dołącza Alicja (Urszula Kamińska), młoda, ale doświadczona przez los kobieta, której przyszłość leży w rękach Kazimierza (Zbigniew Buczkowski). Kuzyn Barskiego, Edward (Marek Siudym), ponownie zjawia się w Polsce, a stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski) niespodziewanie przyprowadza tajemniczego gościa ze wschodu. Łanda (Emilia Walus), Marry (Zofia Schwinke) i Lolek (Jerzy Górski) próbują ułożyć sobie życie na własnych zasadach.

W tym odcinku

Pracownik komisu, Kornel Pluciński, otrzymuje część wypłaty nielegalnie. Szef nie przekazał mu honorarium od dwóch miesięcy i wszystko wskazuje na to, że to się nie zmieni. Kornel popada w kryzys psychiczny. Zaczyna rozważać opcje zemsty. Jego dziewczyna, Rozalia, musi interweniować. Klientka lombardu szuka prezentu dla partnera z kursu tanecznego. Uważa, że coś między nimi iskrzy. Beton wraca do domu po skomplikowanej akcji. Na wieść o przebiegu misji Milena ledwo powstrzymuje płacz. Andżelika przychodzi na kolejne spotkanie w grupie wsparcia. Guru składa jej propozycję udziału w duchowym wyjeździe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także