Lombard. Życie pod zastaw 17 (927)

Lombard. Życie pod zastaw 17 (927)

serial obyczajowy Polska 2025   od 12 lat
Występują:Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Marcin Borchardt
W skrócie:Ciężarna Zosia dowiaduje się podczas wizyty u ginekologa, że jest nosicielką wirusa HIV. Utrzymuje w tajemnicy tożsamość ojca dziecka. Jej bliscy nalegają na egzorcyzmy, co dzieli rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 16 października
za 12 dni
19:00 TV Puls
piątek, 17 października
za 13 dni
18:00 TV Puls

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy cieszą się z narodzin nowego wnuczka. W pracy biznesmen i jego podwładni, m.in. Tanek (Tomasz Hajduk), Łanda (Emilia Walus) i Roman (Marcin Borchardt) zmagają się z trudnymi sytuacjami. W ręce pracowników trafią tym razem takie nietypowe przedmioty. Z każdą z tych rzeczy wiąże się niesamowita historia poprzedniego właściciela. Stali klienci firmy, m.in. Ziutek (Henryk Gołębiewski), często dzielą się z pracownikami lombardu swoimi problemami i przemyśleniami.

W tym odcinku

Dwudziestoletnia Zosia Gałkówna zaszła w ciążę. Pewnego dnia dowiaduje się podczas wizyty u ginekologa, że jest nosicielką wirusa HIV. Lekarz uspokaja ją, że dzięki lekom może normalnie żyć i zadbać o zdrowie płodu, ale konieczne jest, by powiadomiła ojca dziecka, którego tożsamość utrzymuje w tajemnicy. Tymczasem zaniepokojeni dziadkowie, przekonani, że Zosia ma AIDS, nalegają na egzorcyzmy, co dzieli rodzinę. W lombardzie pojawia się energiczna Agnieszka Kopytko, gotowa do sprzątania w lokalu jeszcze przed otwarciem. Moczynos każe jej czekać. Kazimierz zmaga się z klientem ciągle rozpraszanym przez telefony i wiadomości. Wzbudza to podejrzliwość Barskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także