x
Lombard. Życie pod zastaw 13 (717)

Lombard. Życie pod zastaw 13 (717)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Kamil Kłeczek, Jerzy Górski, Krystian Kłeczek
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Włamywacz Jano naucza fachu syna kolegi. Współpracuje z nimi Mia. Zespół planuje skok na lombard. Beton kontaktuje się z Ziembińskim, by przekazać mu, jakie są efekty przesłuchać Aleksa i Docenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Zawodowy włamywacz Jano Wawrzykiewicz naucza fachu 22-letniego Juniora, syna swojego zmarłego kolegi. Współpracuje z nimi 21-letnia Mia. Zespół planuje skok na lombard. Beton kontaktuje się z Ziembińskim, by przekazać mu, jakie są efekty przesłuchać Aleksa i Docenta. Jeden z nich chce współpracować, drugi nabrał wody w usta. Docent rozmawia z Ivi podczas widzenia. Okazuje się, że Ance grozi poważne niebezpieczeństwo. Policjanci Kamil Kłeczek i Krystian Kłeczek zamierzają nagrać film na Tik-Toka i zaangażować w to lombard. Jedna z klientek Barskiego dzięki firmie uniknęła oszustwa metodą "na wnuczka".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także