×
Lombard. Życie pod zastaw 13 (672)

Lombard. Życie pod zastaw 13 (672)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Izabela zniszczyła życie córki, imprezując i stosując przemoc. Wanda uciekła od niej jako szesnastolatka i ułożyła sobie życie. Tymczasem Izabela wyszła na prostą i pragnie naprawić relację z córką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Izabela zniszczyła życie córki, imprezując, stosując przemoc i zażywając nadmierne ilości alkoholu. Wanda uciekła od niej jako szesnastoletnia dziewczyna. Ułożyła sobie życie i nie nie ma w nim miejsca dla matki. Tymczasem Izabela wyszła na prostą i teraz pragnie naprawić relację z córką i wnuczętami, Michałem i Jankiem. Klientka chce zastawić pierścionek zaręczynowy. Ziomecki podejrzewa, że ma on ogromną wartość. Rostwicki nadal szantażuje Patrycję. Andżelika nie radzi sobie z problemami prywatnymi, ale przy Beni udaje, że wszystko jest w porządku. Ziembiński ma dla Betona pewną propozycję związaną z Ryżym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także