×

Lombard. Życie pod zastaw 13 (669)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Tomasz Kopański
W skrócie:Kaśka sugeruje Andżelice, by znalazła nową pasję, żeby odpocząć od problemów z Mariuszem (Michał Chorosiński). Kobieta próbuje joggingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Konrad Kozłowski jest bardzo zaborczy i impulsywny. Mimo drobnej postury pobił sąsiada i poszedł za to do więzienia. Po wyjściu na wolność walczy o żonę, Barbarę, i syna. Chłopak był świadkiem bójki z sąsiadem i na skutek traumy jąka się. Kazimierz zachęca Mariusza, by wrócił do pracy w jego firmie. Ziutek i jego kolega po fachu, Remek, odwiedzają lombard. Kaśka sugeruje Andżelice, by znalazła nową pasję, żeby odpocząć od problemów z Mariuszem. Andżela próbuje joggingu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także