x

Lombard. Życie pod zastaw 12 (602)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Tłumaczka na język migowy, Tori Loyd z Ameryki, specjalizuje się w przekładach na żywo koncertów raperów. Gwiazda polskiego rapu, Wojan, zauważa ją w sieci i każe menadżerowi, by ją sprowadził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Głucha tłumaczka na język migowy, Tori Loyd z Ameryki, specjalizuje się w przekładach na żywo koncertów raperów. Gwiazda polskiego rapu, zuchwały Wojan, zauważa ją w sieci i każe swojemu menadżerowi, by sprowadził dziewczynę na jego występ. Nie wie, że umiejętności Tori w Polscie nie są przydatne, ponieważ nie zna ona polskiego języka migowego. Mania, nowa pracownica lombardu, stara się zadbać o swoją rodzinę, która ledwie wiąże koniec z końcem. Postanawia ograniczyć domowe wydatki. Kaja nie jest zadowolona z tych rozporządzeń. Buntuje przeciwko Mani braci. Niewinny żart klienta lombardu stawia na nogi policjantów.

Występują (pokaż wszystkich)