Lombard. Życie pod zastaw 10 (529)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (529)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Miłosz ma poważne finansowe problemy. Musi oddać pieniądze swojemu koledze, Pilonowi, który z kolei jest winny sporą kwotę gangsterowi. W lombardzie zastawia więc pokrowiec na kierownicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Hanka, działając na zlecenie niejakiego Fidela, rozwozi taksówką narkotyki. Jej nastoletni syn, Miłosz, ma poważne finansowe problemy. Musi oddać pieniądze swojemu koledze, Pilonowi, który z kolei jest winny sporą kwotę groźnemu gangsterowi. W lombardzie zastawia więc pokrowiec na kierownicę. Musi też pomóc zdobyć pieniądze Pilonowi. Koledzy decydują się obrabować pijanego gościa klubu. Przypadkową ofiarą rabunku jest czeski gangster, Milo, potencjalny wspólnik Fidela... Pan Gustaw musi zastawić fotele kinowe. Wpadają one w oko pani Malwinie i panu Józefowi. Tymczasem pułkownik Sanak i jej syn odwiedzają mieszkanie, w którym schronili się Wirski i Mariusz. Andżelika zaprasza Bogdana na kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także