Lombard. Życie pod zastaw 10 (528)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (528)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Tomasz Kopański
W skrócie:Zwyciężczyni konkursu piękności dostaje pracę asystentki prezesa w firmie brokerskiej. Ciągle flirtuje z szefem. Nie podoba się to jej koleżance. Patalas nabywa w lombardzie szablę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Zwyciężczyni regionalnego konkursu piękności, Nina, dostaje pracę asystentki prezesa w firmie brokerskiej. Ciągle flirtuje z szefem. Nie podoba się to jej koleżance z pracy, niegdyś równie atrakcyjnej Jagnie. Matka i chłopak Niny podejrzewają, że dziewczyna uwikłała się w romans. Wkrótce wychodzi na jaw prawdziwy powód zachowania Niny. Patalas nabywa w lombardzie szablę. Nazajutrz chce ją zwrócić. Podczas widzenia Ryży ostrzega Patrycję przed Andriejem. Lolek zostaje zaproszony do Kazimierza na kolację. Zgadza się pójść, ale nabiera wątpliwości, czy to dobry pomysł z uwagi na Martę. Mariusz namawia go, by poszedł. Podczas kolacji Marta wyznaje Karolowi coś ważnego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także