Lombard. Życie pod zastaw 10 (527)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (527)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Skazana za zabójstwo męża Berta Nowaczyk wychodzi z więzienia. Przyjaciółka Zyta oferuje jej dach nad głową. Berta chce spotkać się z synem Kacprem. Zamierza kupić mu prezent w lombardzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 sierpnia
za 9 dni
19:00 TV Puls
czwartek, 18 sierpnia
za 10 dni
18:00 TV Puls
piątek, 19 sierpnia
za 11 dni
8:00 TV Puls
sobota, 20 sierpnia
za 12 dni
17:00 TV Puls

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Skazana za zabójstwo męża Berta Nowaczyk wychodzi z więzienia na zwolnienie warunkowe. Przyjaciółka Zyta oferuje jej dach nad głową. Berta chce spotkać się z synem Kacprem. Zamierza kupić mu prezent w lombardzie. Mąż Zyty próbuje okraść Nowaczyk. Kobieta wdaje się z nim w bójkę i musi szukać nowego mieszkania. Aby zdobyć pieniądze na hotel, przynosi do lombardu rodzinne pamiątki. Roman dowiaduje się o fatalnej sytuacji Berty i poleca jej skontaktować się z Benią. Menadżer organizuje Romanowi kilka występów i namawia do porzucenia pracy w lombardzie. Młody klient chce sprzedać pierścionek, ponieważ dziewczyna go upokorzyła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także