Lombard. Życie pod zastaw 10 (525)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (525)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Żurek i Ramos próbują ukraść auto. Akcja kończy się fiaskiem. Zabierają tylko przedmioty leżące na tylnym siedzeniu auta. Nie mają pojęcia, z kim zadarli. Wśród skradzionych rzeczy jest dzieło sztuki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Żurek i Ramos próbują ukraść auto, lecz akcja kończy się fiaskiem. Zabierają więc tylko przedmioty leżące na tylnym siedzeniu auta. Nie mają pojęcia, z kim zadarli. Wśród skradzionych rzeczy jest dzieło sztuki, które złodzieje chcą sprzedać w lombardzie. Dostają za nie pięć tysięcy złotych. Tymczasem Dziadkowski każe swoim ludziom odnaleźć dzieło sztuki. Lolek wkrótce orientuje się, że obraz skrywa pewien sekret. Mariusz wraz z Wirskim przebywa w mieszkaniu operacyjnym. Nie czuje się tam bezpiecznie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)