Lombard. Życie pod zastaw 10 (524)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (524)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Elżbieta, po dwudziestu latach nieobecności, odwiedza córkę, Darię. Informuje ją, że jest ciężko chora. Dziewczyna ma żal do matki i czuje się urażona, że kompletnie nie interesowała się jej losem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Elżbieta, po dwudziestu latach nieobecności, odwiedza córkę, Darię. Informuje ją, że jest ciężko chora. Dziewczyna ma żal do matki i czuje się urażona, że przez dwie dekady kobieta kompletnie nie interesowała się jej losem. Wkrótce Elżbieta odkrywa, że Daria dobrze zarabia. Domaga się od niej alimentów. Próbuje też zastawić w lombardzie aparat fotograficzny, o którym niewiele wie. Roman postanawia bacznie się temu przyjrzeć. Łysiak zanosi do lombardu ekspres do kawy i laptop. Otrzymane pieniądze chce wykorzystać na kurs dobierania staników. W firmie zjawia się żona mężczyzny, przekonana, że mąż ją zdradza. Roman poznaje Elizę Żmijkę i dzięki niej wpada na pomysł nowego standupu. Rokuś wytacza Idze proces o odebranie opieki nad dzieckiem. Kobietę wspiera Benia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także