Lombard. Życie pod zastaw 10 (523)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (523)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Daria zostaje porzucona przez męża. Postanawia schudnąć z pomocą polecanego tajlandzkiego specyfiku. Wyprzedaje swój dobytek w lombardzie, by go kupić. Po kilku dniach stosowania preparatu mdleje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Daria, młoda matka, zostaje porzucona przez męża. Kobieta podejrzewa, że powodem rozstania były jej dodatkowe kilogramy po ciąży. Wierząc, że mężczyzna do niej wróci, zaczyna się odchudzać. Pewnego razu, podczas pobytu na siłowni, zaczepia ją handlarka, która poleca jej zakup zakazanego w Polsce tajlandzkiego środka na odchudzanie. Specyfik jest bardzo drogi, więc Daria wyprzedaje cały swój dobytek w lombardzie. Po kilku dniach stosowania preparatu kobieta mdleje. Żona Kazimierza decyduje się przyjrzeć dziwnej substancji. Julka opuszcza areszt. Mariusz, w tajemnicy przed wszystkimi, spotyka się z Andżeliką. Lombard odwiedza Melinda, gwiazda disco-polo. Kobieta zwierza się pracownikom, że chce odejść z branży. Do budynku, w ślad za artystką, podąża dziennikarz brukowca. Jaca wyrzuca go za drzwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także