Lombard. Życie pod zastaw 10 (522)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (522)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Eustachy decyduje się na sprzedaż ziemi. Najpierw jednak przeprowadza rozmaite inwestycje. Podczas robót zostają wykopane cenne przedmioty. Mężczyzna zanosi znaleziony krucyfiks do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Eustachy Jamka, z powodu podeszłego wieku, nie nadąża z pracą na gospodarstwie. Syn namawia go, by sprzedał swoją ziemię. Mężczyzna po namyśle decyduje się na taki krok. Najpierw jednak przeprowadza na działce rozmaite inwestycje. Podczas robót zostają wykopane cenne przedmioty kultu religijnego. Eustachy, chcąc spłacić dług syna, zanosi znaleziony krucyfiks do lombardu. Anka cieszy się, że Rafał zaczął o siebie dbać. Podejrzewa, że stało się tak za sprawą dziewczyny. Wkrótce odkrywa, z kim mężczyzna się spotyka i doznaje szoku. Firmę odwiedza Sowik, trener sprzedażowy. Mężczyzna, zachwycony podejściem Anki do klienta, oferuje jej pracę przy szkoleniu nowych sprzedawców.

Występują (pokaż wszystkich)