Lombard. Życie pod zastaw 10 (521)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (521)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Jadwiga ma glejaka i wkrótce umrze. Zatrudnia Białorusina Fiedkę, by ją zabił. Mężczyzna domaga się jednak więcej pieniędzy, niż mu wcześniej zaoferowano. Kobieta udaje się do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Jadwiga odkrywa, że ma glejaka i wkrótce umrze. Kobieta, chcąc uniknąć cierpienia oraz powolnej śmierci, zatrudnia Białorusina Fiedkę i zleca mu zabójstwo samej siebie. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna domaga się większej ilości pieniędzy, niż Jadwiga początkowo zakładała. Z tego też powodu kobieta udaje się do lombardu, gdzie próbuje sprzedać cenne przedmioty. Firmę odwiedzają też Paprocki, Filomena, Ziutek i Grażyna. Andżelika, Roman oraz Kazimierz zauważają na ich rękach żółte plamy. Obawiają się, że są oni nosicielami choroby zakaźnej. Andżelika prosi Romana, by pomógł jej naprawić szufladę. Marysia podobną prośbę kieruje do dziadka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)