Lombard. Życie pod zastaw 10 (516)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (516)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Łukasz jest pośmiewiskiem w klasie. Chłopak marzy o lepszym komputerze, ale go nie stać. Mimo to idzie do lombardu obejrzeć sprzęt. Balicka chce zastawić fototapetę z aktem męskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Licealista Łukasz ma zespół Aspergera i z tego powodu jest pośmiewiskiem w klasie. Nauczyciele też go nie lubią, z wyjątkiem nauczyciela informatyki. Chłopak na jego lekcjach wykazuje się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Marzy o lepszym komputerze, ale go nie stać. Mimo to idzie do lombardu obejrzeć sprzęt. Łukasz wzdycha też do koleżanki z klasy. Wpada przez nią w tarapaty. Balicka chce zastawić fototapetę z aktem męskim. Lolek zgadza się na transakcję. Ktoś jest zainteresowany zakupem...

Występują (pokaż wszystkich)