x

Lombard. Życie pod zastaw 10 (502)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Marek Michalak, przytłoczony długami i sprawami sądowymi, postanawia się zabić. Dzieci odwodzą go od tego desperackiego czynu. Mężczyzna musi zorganizować pieniądze dla wierzycieli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Marek Michalak prowadzi bar z zapiekankami i kurczakami. Przytłoczony długami i sprawami sądowymi postanawia się zabić. Dzieci jednak odwodzą go od tego desperackiego czynu. Marek musi zorganizować pieniądze dla wierzycieli. Zanosi do lombardu mikrofalę i zastawia auto. To wciąż jednak za mało. Michalak postanawia więc oddać w zastaw bar. Mariusz udaje się na oględziny lokalu. Zauważa, że właściciel dziwnie się zachowuje. Rolecki sprzedaje szkatułkę za kilkadziesiąt złotych. Kiedy stały klient wychodzi z lombardu, Jaca dokonuje zaskakującego odkrycia. Kawa postanawia znaleźć pracę. Martin składa jej pewną propozycję. Odnowienie relacji między nimi martwi Jacę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także