Lombard. Życie pod zastaw 10 (493)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (493)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Bogdan po spotkaniu z wnuczką mdleje na ulicy. Dziewczyna wzywa pogotowie. Jedna z klientek lombardu chce zastawić perły. Wkrótce kolejna kobieta, Graficka, odwiedza zakład z takim samym naszyjnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Regina Klarys obchodzi osiemnaste urodziny. Dowiaduje się, że została adoptowana. Jej biologiczna matka, znana aktorka Mira Palicka, zaprasza ją na kilka dni do swojego luksusowego apartamentu. Regina jest zła na przybranych rodziców, że zataili przed nią prawdę. Przyjmuje więc propozycję Miry. Ta rozpieszcza ją drogimi prezentami. Nie są to jednak bezinteresowne gesty. Bogdan po spotkaniu z wnuczką, Marysią, mdleje na ulicy. Dziewczyna wzywa pogotowie. Mężczyzna trafia do szpitala. Jedna z klientek lombardu, Fabiańska, chce zastawić kosztowne perły. Wkrótce kolejna kobieta, Graficka, odwiedza zakład z takim samym naszyjnikiem. Okazuje się, że obie panie otrzymały biżuterię od tego samego mężczyzny, a jeden z prezentów to podróbka. Never chce ustalić, co naprawdę przydarzyło się Julce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)