Lombard. Życie pod zastaw 10 (484)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny, Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Elżbieta, właścicielka sklepu, chce wystartować w wyborach. Zastawia w lombardzie parę przedmiotów, by zebrać pieniądze na plakaty wyborcze. Sołtys nasyła na kontrkandydatkę bandytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Elżbieta Granicka i jej mąż prowadzą sklep na prowincji. Wszyscy okoliczni mieszkańcy dobrze wiedzą, że najlepszy bimber pędzi tutaj sołtys. Elżbieta ma dość pijaństwa i postanawia wystartować w wyborach. Niestety, ma małe szanse. Kobieta postanawia zastawić w lombardzie parę przedmiotów, by zebrać pieniądze na plakaty wyborcze. Sołtys nasyła na kontrkandydatkę bandytów. Benia nie może się doczekać powrotu do pracy, jednak ma wątpliwości, czy oddawać córeczkę do żłobka. Rady znajomych wywołują jeszcze większy chaos. Roman zaczyna czytać poezję, ale nie radzi sobie z interpretacją. Andżela ma dla niego pewną radę. Wiśniewska wyrzuca fotel z mieszkania Roleckiego i potrzebuje nowego mebla. Paprot znajduje na śmietniku fotel, odnawia go u tapicera i zastawia w lombardzie.

Występują (pokaż wszystkich)

x