x

Lombard. Życie pod zastaw 10 (483)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Samochód z wypadku, w którym zginął diler, trafia na złomowisko. Pracownicy sprzedają przedmioty znalezione we wrakach. Paprocki zdobywa fotelik samochodowy, który oddaje do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Samochód z wypadku drogowego, w którym zginął diler narkotykowy, trafia na złomowisko. Pracownicy sprzedają przedmioty znalezione we wrakach. Przekazują Paprockiemu m.in. fotelik samochodowy. Za pośrednictwem mężczyzny rzecz trafia do lombardu. Nieoczekiwanie na złomowisko przychodzą wspólnicy zmarłego dilera, którym bardzo zależy na odzyskaniu fotelika. Przerażeni pracownicy dają im namiar na Paprockiego. Jaca chce, by Kawa zamieszkała u niego. I tak trzyma tam bardzo dużo swoich rzeczy. Młodzi nie wiedzą jednak jeszcze, jak powiedzieć o tym pani Jaskólskiej. Ryży zapewnia nowych znajomych z aresztu, że już niedługo odzyska wolność.

Występują (pokaż wszystkich)