Lombard. Życie pod zastaw 10 (481)

Lombard. Życie pod zastaw 10 (481)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Jarek i Kama mieli wypadek. Dziewczyna wyszła z niego bez szwanku, ale chłopak zmaga się z niedowładem rąk i nóg. Może mu pomóc zagraniczna operacja. Koleżanka proponuje Kamie pracę w agencji hostess.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Jarek Kłopot i Kama mieli wypadek na motocyklu. Dziewczyna wyszła z niego bez szwanku, jednak chłopak zmaga się z niedowładem rąk i nóg. Jest szansa, że wyzdrowieje. Kama zbiera pieniądze na eksperymentalną operację w klinice w Szwajcarii. Na spotkaniu koleżanka proponuje jej pracę w agencji hostess. Twierdzi, że ze swoją urodą Kama dużo mogłaby zarobić... Klient chce sprzedać sto małych kulek antystresowych, które dostał w prezencie od swojej dziewczyny. Roman, w pośpiechu szykując się na ślub kolegów z pracy, rozrzuca je po całym lombardzie. Andżelika i Mariusz wreszcie się pobierają. Sielankę na przyjęciu weselnym przerywa niespodziewany gość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)