×
Lekarze (13)

Lekarze

sezon 5 odc. 13

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Żaneta Łabudzka, Danuta Stenka, Anna Kowalczyk
W skrócie:Do Copernicusa trafia 36-letni Jarosław Chrobak, samotny ojciec bliźniaków. Mężczyzna musi być pilnie poddany operacji przeszczepienia wątroby. Hanna zauważa, że Przemek coś czuje do Anny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do personelu szpitala Copernicus dołącza chirurg, doktor Przemek Karski, który kończy swoją specjalizacje i trafia do zespołu Alicji Keller. Po zdaniu egzaminu na nadspecjalizację z transplantologii Alicja coraz więcej czasu spędza z psychologiem, Andrzejem, który pomógł jej otrząsnąć się po śmierci Maksa. Niejasna sytuacja pomiędzy Basią, Leonem i Michałem Karkoszką powoduje, że młoda lekarka chce się przenieść do innego szpitala. W życiu ordynatora ponownie zjawia się Paulina, która okazuje się być świetnym chirurgiem plastycznym. Orda zaczyna pracę jako lekarz pogotowia ratunkowego. Elżbieta Bosak walczy o utrzymanie stanowiska dyrektora szpitala, które chcą jej odebrać Tadeusz Karkoszka z wiceprezydentem Torunia.

W tym odcinku

Do Copernicusa trafia 36-letni Jarosław Chrobak, samotny ojciec kilkuletnich bliźniaków. Mężczyzna musi być pilnie poddany operacji przeszczepienia wątroby. W tym samym czasie do szpitala zostaje przywieziona młoda kobieta, która miała wypadek podczas wspinaczki. Zaniewskiej nie udaje się jej uratować i dochodzi do śmierci mózgu. Prezydent miasta nie może oficjalnie przeprosić Elżbiety ani zaoferować jej powrotu na stanowisko, ponieważ wciąż trwa śledztwo. Niespodziewanie do Bosak dzwoni z pewną propozycją sam premier. Hanna zauważa, że Przemek coś czuje do Anny. Nastolatka daje w prezencie bratu i lekarce bilety na koncert. Tadeusz oskarża syna o to, że go pogrążył. Nie chce mieć z nim żadnego kontaktu. Michał mocno przeżywa sytuację rodzinną. Wsparcie znajduje u Pauliny. Personel szpitala żegna Pekold. Profesor udziela Basi kilku rad i przekazuje, że stażystka otrzymała stypendium w Stanach Zjednoczonych. Leon radzi Torzewskiej, aby wykorzystała szansę. Wanatom udaje im się pożyczyć pieniądze, by zapłacić Irminie. Niespodziewanie dziewczyna znika. Przed ślubem Florczyk, Jasiński i Bosak spotykają się na wieczorze panieńsko-kawalerskim w stylu lat 70. Zabawę przerywa wezwanie ze szpitala. Następnego dnia Elżbieta i Krzysztof składają przysięgę małżeńską. Towarzyszą im wszyscy przyjaciele oraz niespodziewany gość, ulubiona wokalistka Elżbiety - Kora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także