Kuchenne rewolucje: Wrocław, Alladyn's (5)

Kuchenne rewolucje: Wrocław, Alladyn's (5)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kasia i Marek pracowali w zakładzie poprawczym, ale kobieta wypaliła się zawodowo. Wówczas pojawił się pomysł przejęcia Alladyn's. Mimo znakomitej lokalizacji do lokalu zaglądają wyłącznie studenci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler po raz kolejny pomaga właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Kulinarna ekspertka doskonale wie, ile pracy wymaga prowadzenie własnego lokalu, zna też drogę prowadzącą do sukcesu. Widzowie przekonają się, jaką krytykę należy przyjąć, jakich zmian dokonać oraz o czym szczerze porozmawiać - by rewolucja została zaakceptowana.

W centrum Wrocławia od lat działa lokal o nazwie Alladyn's. Przez jakiś czas po otwarciu sprzedawano tam kebaby. Dopiero za sprawą kolejnego właściciela miejsce to stało się pełnoprawną restauracją z kuchnią orientalną. Później zdecydował się on sprzedać interes - w momencie, gdy Kasia i Marek postanowili zmienić swoje życie. Oboje latami pracowali w zakładzie poprawczym, ale kobieta po trzydziestu latach poczuła się wypalona zawodowo. Wówczas pojawił się pomysł przejęcia Alladyn's. Nowi właściciele pozostawili cały dotychczasowy personel oraz charakter restauracji. Drobne zmiany objęły wyłącznie menu, znalazły się w nim dania marokańskie. Następnie Kasia rozjaśniła wnętrze i powiesiła pasujące tematycznie zdjęcia. Na więcej nie było ją stać. Niestety, mimo znakomitej lokalizacji, do lokalu zaglądają wyłącznie studenci. Fatalną sytuację finansową pogłębił wybuch w jednej z sal. Po pożarze restaurację zamknięto na tydzień. Obecne położenie Kasi i Marka zmusiło ich do wezwania Magdy Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także